אודותינו

אוטמים במקצועיות כבר 40 שנה​

חברת הרמטיקס נוסדה בשנת 1986 על ידי חיים פרץ, כבר מתחילה ידעה החברה לתת פתרונות עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, ברשימת לקוחותינו תמצאו את חברות הבניה והמוסדות הגדולים ביותר בישראל. חברתנו מתמחה בעבודות איטום מכל הסוגים כולל המורכבים ביותר- יריעות ביטומניות, הזרקות, פוליאוריאה חמה, איטום מרתפים, איטום נגד גזים, איטום בחומרים פוליאוריטניים וסיליקונים, ויציקת שיפועי בט-קל.

חברת הרמטיקס מתמחה במתן הצעות מחיר על ידי מפרט איטום מקצועי, ביצוע ופיקוח מושלם משלב היסודות ועד לגג. חברתנו מחזיקה צוות ניהולי מקצועי הכולל בין היתר מהנדסים, אשר יודעים לקרוא מפרטי איטום מורכבים ועברו הכשרה של קורס אוטם מורשה.

כשמה‭ ‬כן‭ ‬היא‭- ‬הרמטית.

חברתנו‭ ‬תבצע‭ ‬את‭ ‬העבודה‭ ‬בצורה‭ ‬הטובה‭ ‬ביותר תוך‭ ‬מתן‭ ‬דגש‭ ‬על מקצועיות אמינות ובטיחות.

פרויקטים
0
ערים
0
סוגי איטום
0

דבר המנכ״ל

שלום, שמי טל פרץ,
מנכ"ל חברת הרמטיקס, הנדסאי בניין ובעל תעודת אוטם מורשה. את דרכי בחברת הרמטיקס התחלתי לפני 15 שנים, מחברה משפחתית קטנה שאבי הקים בשנת 1986, הפכנו לאחת החברות המובילות בישראל בתחום האיטום.

מאז כניסתי לחברה הבנתי דבר אחד- הערך העליון של החברה הינו מקצועיות ועל מנת לספק ערך מוסף לחברה, אני כעומד בראשה חייב להיות הכי מקצועי שאפשר, לחקור, ללמוד ולהתפתח ביחד עם החברה וכך עשיתי. תפקידי לשאוף לכך שהחברה לא תפסיק להתפתח, לצמוח, להתחדש ולספק פתרונות טכונולוגים תוך מתן דגש על הסטנדרטים הגבוהים ביותר והמקצועיות הטובה ביותר.

עקב בצד אגודל- כך האמנתי שהחברה צריכה להיבנות, מעולם לא לקחנו פרויקט שאנחנו לא יכולים לבצע בצורה הטובה ביותר. גייסנו ראשי צוותים מהמעלה הראשונה ועובדים מיומנים שיקבלו את כל המעטפת הנדרשת לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח.

החזון שלנו הוא לעמוד בראש טבלת חברות האיטום הגדולות והמקצועיות בישראל- וכל הידע שצברנו במהלך השנים, יחדור לפרוייקטים הגדולים והמורכבים ביותר.