You are currently viewing איטום בהתזה

איטום בהתזה

איטום בהתזה – הסבר כללי

ישנם 2 סוגים עיקריים של עבודות איטום בהתזה: הראשון כולל שימוש בחומר חד-רכיבי והשני כולל שימוש בהתזה דו-רכיבית. כך או כך, לעבודות האיטום בהתזה יתרונות רבים. בשל כך, יותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בשיטה זו. לפרטים נוספים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת הרמטיקס. חברה זו, הפועלת למעלה מ-30 שנה, הינה מהמובילות בארץ בתחום האיטום ומספקת שירותי איטום גגות באשדוד. מעבר לכך, מנהל החברה, חיים פרץ, מחזיק בקבלן רשום לאיטום מבנים, קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות כמו גם תעודת אוטם מורשה.

איטום בהתזה: יתרונות רבים לעבודה זו 

לאורך השנים האחרונות, תחום האיטום הולך וצובר תאוצה – כאשר ישנן שיטות רבות לבצע את פעולת האיטום. אחת המרכזיות והמומלצות הינה עבודת איטום בהתזה. מדובר בשיטה מומלצת, לאור יתרונותיה הרבים. ראשית, ניתן להינות מתוצאותיה של העבודה במהירות רבה. כלומר, משום שתהליך העבודה הינו יעיל וזריז, לצד זמן המתנה של מספר שעות בלבד, ההשלכות החיוביות של העבודה הן מידיות.
מעבר לכך, שימוש בשיטת איטום מסוג זה איננו דורש עלויות כספיות גבוהות – כאשר תוצאותיו משביעות הרצון ילוו אתכם תקופה ארוכה. כך או כך, אין ספק כי רצוי להסתייע בשיטה זו.
בבואכם להסתייע בפתרון זה, רצוי לא לבצע את עבודת האיטום לבד אלא להשאיר זאת למומחים. אנו מדברים, כמובן, על צוות העובדים של חברת הרמטיקס אשר מספקת שירותי איטום גגות בראשון לציון. כך, תתקבל התוצאה הטובה ביותר – ללא כל צל של ספק.

לבצע זאת כהלכה

כיום, ישנן שיטות איטום רבות, כמו גם חומרי גלם שיסייעו לכם בטווח הארוך. שיטת האיטום בהתזה הינה אחת מהן – והיא מחזיקה ביתרונות רבים. כדי ליהנות מיתרונות אלו, אתם מוזמנים לפנות אל חברת הרמטיקס. צוות המומחים של חברה זו מחזיקים בניסיון, בידע ובהכשרה לשם ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום עם צוות החברה למידע נוסף.

איטום בהתזה מחיר ללא תחרות
איטום בהתזה מחיר ללא תחרות
קרא עוד
אם אתם צריכים איטום בהתזה כמו גם איטום בכל שיטה אחרת, סביר להניח שתקבלו לא מעט תוצאות אם תחפשו חברה בגוגל. תקבלו גם לא מעט הצעות והמלצות אבל יש דברים שלא משנה מי איש המקצוע, אל תוותרו עליהם. אילו דברים? למשל, אישור של מכון התקנים על החומרים איתם החברה עובדת. אלו צריכים להיות חומרים איכותיים וכאלו שאינם מסוכנים, בעיקר אם מדובר על איטום של מאגר מי שתייה. חשוב שזו תהיה חברה בעלת ניסיון כמה שיותר רב. שהיא תהיה כבר שנים בשוק ושהיא תדע להתמודד עם אין ספור בעיות ותקלות. בחירה בטובים ביותר תוביל לתוצאות הטובות ביותר בשבילכם. חברת הרמטיקס היא חברת האיטום המובילה בישראל עם רזומה של 40 שנות איטום מקצועי.
איטום גגות בהתזה
איטום גגות בהתזה
קרא עוד
איטום בהתזה הוא בדרך כלל איטום באמצעות פוליאוריטן אך לא רק. מדובר על שכבת איטום ובידוד מדויקת ויעילה, שעושה עבודת אטימה איכותית ונותנת שקט לשנים ארוכות. השכבה מכסה את המשטח עליו היא מותזת בצורה הרמטית כך שלא נשאר כל מרווח על המשטח. איך זה מתבצע בפועל? יש מכונה שתפקידה הוא להתיז את החומר בצורה שווה. יש צינור מיוחד שמחובר למכונה ויש אופציה גם למשאבת אויר במקום הצינור הזה (בחלק מן המקרים) מה שבטוח הוא התוצאה. זו תוצאה מעולה שמבטיחה שקט. מה שעוד טוב בה הוא שאפשר לבצע אותה עם צוות מצומצם, וכידוע כמה שיותר עובדים מעורבים בעבודה, ככה היא תהיה יקרה יותר.
איטום קירות חיצוניים בהתזה
איטום קירות חיצוניים בהתזה
קרא עוד
קירות, גגות ומשטחים חיצוניים שונים צריכים בידוד ואיטום. למה הם צריכים? כי יכולה להיות חדירה של מים, יכולה להיות רטיבות ורטיבות יכולה להיות בעלת השלכות הרות אסון. רטיבות בקירות יכולה לגרום לעובש ולפטריות, הריח יהיה נוראי והבריאות תפגע. יש לא מעט מחקרים המצביעים על הבעייתיות של פטריות ועובש וצריך למנוע אותם בכל מצב. חשוב גם לדעת שרטיבות יכולה בסופו של דבר לפגוע גם פיזית בריהוט והנזק יכול להיות קשה. אז מה הפתרון? הפתרון הוא איטום. אחת משיטות האיטום המתקדמות ביותר היא השיטה של איטום בהתזה, שיטה שהולכת והופכת לפופולארית בגלל היתרונות שלה. מומלץ לכם לפנות אל חברת הרמטיקס, מהוותיקות בישראל עם רזומה של 40 שנות איטום מקצועי, פורטפוליו פרויקטים רחב ומאות לקוחות ממליצים. 
הקודם
הבא

עוד בנושא

איתור נזילה מהגג

איתור נזילה מהגג דורש ניסיון רב, אך עם כמה טיפים קלים נוכל לכוון אתכם לאתר בעצמכם את רוב הנזילות ולעשות תיקון מקומי. במידה והכשל הוא

המשך קריאה

איטום מרפסת מרוצפת

איטום מרפסת מרוצפת דורש חברת איטום בעל ניסיון רב, שכן העלות אינה קטנה ודורשת לרוב פירוק הריצוף, ובמידה ופירקתם את הריצוף על מנת לאטום ולרצף

המשך קריאה