You are currently viewing איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

סוגי איטום מאגרי מים

ישנן דרכים רבות ושונות לבצע איטום מאגרי מים. החל מאיטום צמנטי, איטום בפוליאוריאה, איטום ב-PVC ועוד. כדי לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, יש ליצור קשר עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר. מעוניינים לאטום את המאגר מים בפרוייקט שלכם? לשם כך, אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת הרמטיקס. חברה זו הינה אחת מהמובילות בארץ בתחום האיטום בארץ. כמו כן, החברה מנוהלת על ידי חיים פרץ – קבלן רשום לאיטום מבנים, קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ובעל תעודת אוטם מורשה.
 

איטום מאגרי מים: מידע חשוב

תחום עבודות איטום בארץ הולך ומתפתח בשנים האחרונות, כאשר כיום ישנם פתרונות מתקדמים למגוון צרכים, סדקים ומפגעים במבנים. בין היתר, ניתן למצוא מענה מדויק עבור מאגרי מים – כאשר בעלי המקצוע עוברים את ההכשרות וההסמכות הייעודיות כדי לבצע את משימה זו בהצלחה.

על מאגרי מים אלו לעמוד בתקנות המחמירות ביותר, מכיוון שהאיטום "פוגש" את מי השתייה של בניינכם לאורך שנים, חשוב להשתמש בחומרים מתאימים למי שתיה, כמו גם דורשות תחזוקה מוקפדת. כך, ניתן יהיה להשתמש בהן לטווח הרחוק. בבואכם לחפש אחר מומחים אשר יבצעו את עבודות האיטום של מאגרי המים, יש לפעול בהתאם למספר דגשים: החל מההסמכה הדרושה, הניסיון, רמת שירותיות גבוהה ומחירים אטרקטיביים.

יתרונות האיטום של מאגרי המים

יתרונות איטום מקצועי של מאגר מים הם רבים. ראשית, כך ניתן לשמור על סביבת המאגר יבשה. כמו כן, עבודת איטום כהלכה תחזיק מעמד שנים ארוכות. בנוסף, מקורות המים נשמרים במקומם – כאשר אין סכנה שמא הם יחלחלו לקרקע ויתערבבו עם סוגים אחרים של נוזלים. אם גם אתם מעוניינים במענה מרשים ומתקדם זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת הרמטיקס. חברה זו הינה המובילה בארץ בתחום האיטום. בנוסף, פעילותה של חברה זו הינה רחבת היקף – כאשר עובדיה פועלים בסטנדרט חסר פשרות.

איטום בריכות

בין אם מדובר בבריכת שחייה פרטית או שמא מדובר בבריכת שחייה ציבורית, יש לאטום אותה באופן המקצועי ביותר. מה כולל איטום בריכות ומי יבצע זאת? החל מהכנת השטח, יישום חומר האיטום, הדבקת אריחים ועד מילוי הפוגות – כדי לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל חברת הרמטיקס, חברת איטום עם 40 שנות ניסיון. חברתנו, הפועלת למעלה מ30 שנה, התנסתה באיטום בפרוייקטים רבים של בריכות, מבריכות ביתיות לבריכות כימיות באיטומים מיוחדים.
הרמטיקס מעניקה עד 10 שנות אחריות לעבודתם.

מספר דגשים חשובים על איטום בריכות 

כאשר מזג האוויר מאפשר זאת, אנו נהנים לבלות זמן בבריכת השחייה – ולהתאוורר מעט במים הצוננים. מעבר לכך, מדובר בספורט אשר יכול לשמש גם בתור בילוי משפחתי נהדר. עם זאת, מה שרבים אינם מודעים אליו הוא שאת בריכת השחייה יש לתחזק ולאטום באופן המקצועי ביותר.
מעוניינים להתקין בריכת שחייה בביתכם? ברצונכם לשדרג את הבריכה הצמודה לבית המלון? כך או כך, כדי לוודא כי בריכה זו אכן תקינה ובטיחותית, יש לבצע את הפעולה הבאה: איטום בריכות.
את בריכות השחייה ניתן לאטום באמצעות שתי דרכים עיקריות: איטום חיצוני ואיטום פנימי. כאשר אנו מדברים על בריכות איטום חיצוני, הכוונה היא להגנה על מערכות הבריכה השונות. החל ממערכות הסינון, התאורה, הטיהור ועד מערכות הניקוז – יש לתקן ולאטום את כלל הליקויים והסדקים המופיעים. באיטום פנימי, הכוונה היא לעבודה מדויקת שתתבצע לפי תכנון מוקדם – ותשלב בין מגוון המערכות השונות, והשימוש הרלוונטי בדבקים ובטיח אוטם.

איטום בריכת שחיה – להקפיד על סטנדרט עבודה

אין ספק, עבודת האיטום של בריכות שחייה מתבססת על שלל פעולות: החל מתכנון מקדים, בחירה בחומרי הגלם והשימוש המדויק בהם ועוד – יש לפנות אל המומחים לשם ביצוע המשימה. כך, תהיו בטוחים כי המשימה תתבצע היטב – ותתקבל התוצאה הרצויה. לשם קבלת פרטים נוספים על כך, אתם מוזמנים לפנות אל חברת הרמטיקס. צוות עובדי החברה כולל מנהלי עבודה, אנשי שירות ותפעול ופועלי איטום מומחים, מנוסים ומיומנים. 

עוד בנושא

איתור נזילה מהגג

איתור נזילה מהגג דורש ניסיון רב, אך עם כמה טיפים קלים נוכל לכוון אתכם לאתר בעצמכם את רוב הנזילות ולעשות תיקון מקומי. במידה והכשל הוא

המשך קריאה

איטום מרפסת מרוצפת

איטום מרפסת מרוצפת דורש חברת איטום בעל ניסיון רב, שכן העלות אינה קטנה ודורשת לרוב פירוק הריצוף, ובמידה ופירקתם את הריצוף על מנת לאטום ולרצף

המשך קריאה