You are currently viewing איטום מרתף

איטום מרתף

איטום מרתף עושים רק עם מומחים

עבודת איטום מרתף תתבצע על ידי המומחים בלבד. לאורך השנים האחרונות, בונים מרתפים ביותר ויותר בתים; חללים המשמשים את הדיירים למגוון מטרות. בין אם מדובר באחסון חפצים או שמא מדובר במטרות אחרות – באמצעות איטום מקצועי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המרתפים בטוחים וכי לא ייווצרו נזילות. במצבים אלו, ניתן לפנות אל חברת הרמטיקס. חברה זו מנוהלת על ידי חיים פרץ, קבלן רשום לאיטום מבנים, קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ובעל תעודת אוטם מורשה. כמו כן, חברת הרמטיקס, אשר הוקמה בשנת 1986, הינה מהמובילות בארץ בתחום האיטום ומספקת שירות בסטנדרט איכות גבוה. 

לבצע עבודת איטום מרתף 

כאמור, ניתן למצוא כיום מרתפים במגוון בתים. לחללים אלו יתרונות רבים – המסבירים את הפופולריות הרבה שלהם. עם זאת, לאור העובדה כי מיקומם של המרתפים הינו נמוך – ישנו חשש כי יחדרו מי גשם. כמו כן, בעיות אלו נפוצות ביותר בהם האדמה היא אדמה שחורה, ודרושה הקפדה יתרה.  כך או כך, כדי להתמודד עם מצבים אלו על הצד הטוב ביותר, יש להתחיל בעבודת איטום מרתף. מה כוללת משימה זו? ואילו שלבים היא כוללת? 
  • ראשית כל, נדגיש כי ישנו איטום חיובי ואיטום שלילי. באיטום חיובי הכוונה היא לאיטום המתבצע מצידו החיצוני של המבנה. כך, הוא למעשה עוטף את המבנה ומגן עליו במקרים של חדירת מים. באיטום שלילי הכוונה היא לאיטום אזורים אשר טרם נאטמו בעבר – במקרים בהם נוצר פגם במערכת. עבודת איטום זו תתבצע מבפנים. 
  • כדי להתחיל בעבודת האיטום של המרתף, יש לפנות אל מומחה בתחום זה; בעל מקצוע אשר יבצע את המשימה היטב ובהתאם לחוקים השונים. 

איטום מרתף – הקפדה על שלבי הביצוע

חברת הרמטיקס מקפידה על כל שלבי בניית המרתף –
  • בודקת את הכנות השטח על ידי קבלן השלד לפני שליחת צוות הביצוע.
  • בודקת יישום עצר מים ביציקה.
  • מתאימה את חומר האיטום לרמת סיכון לכשל בשטח, ויישום הגנה מתאימה.

איטום מרתפים מכל הסוגים והגדלים

בין אם מדובר באיטום מרתף מבפנים, מבחוץ עם יריעות, או עם איטום בהזרקה. כדי לבצע את העבודה היטב יש ליצור קשר עם חברת הרמטיקס. שיתוף פעולה מקצועי זה יוביל אתכם לתוצאה הרצויה – תוך עמידה בלוחות הזמנים. 

תמונות מהפרויקט

איטום מרתף מחיר שווה לכל כיס
איטום מרתף מחיר שווה לכל כיס
קרא עוד
איטום מרתף צריך להיות איכותי וברמה גבוהה. הוא צריך להיות כזה שפותר לכם את הבעיה לשנים ארוכות, וכדאי שתעשו בדיקת אטימה אחת לכמה שנים. יש היום טכנולוגיות שונות שמסייעות לאתר נזילה בתוך זמן קצר ובדיוק ברמה גבוהה, אך שאין סיבה שלא תקדימו רפואה למכה. ואיזו חברת איטום תבחרו? זו שיש לכם המלצות עליה. זו צריכה להיות חברה עם ניסיון רב ועם אישורים רלוונטיים של מכון התקנים, חברה שעושה שימוש בחומרים איכותיים וכאלו שהם ידידותיים לסביבה. 
איטום מרתף מבפנים
איטום מרתף מבפנים
קרא עוד
איטום מרתף צריך להיות משהו במודעות שלכם קודם כל כי מדובר על חלל נמוך בבית. אם זה חלל נמוך בבית זה אומר שיכולים להצטבר בו נוזלים, ומספיק שתהיה נזילה קטנה כדי שזה יקרה. כניסה של מים לחלל המרתף עלולה קודם כל לגרום לעובש בתקרה שלו ובקירות שלו, ועובש הוא משהו מאוד לא בריא ויש לו גם ריח רע מאוד. בנוסף, אם יש לכם ציוד במרתף הוא יכול להינזק קשות. מים יכולים לעשות נזק עצום לעץ ולחומרים אחרים מה שאומר שאם יש לכם ריהוט במרתף, יכול מאוד להיות שהוא ייצר מכלל שימוש אם לא תהיה אטימה טובה.
איטום קירות מרתף
איטום קירות מרתף
קרא עוד
אם יש לכם מרתף בבית אתם מסודרים. למה מסודרים? כי מרתף הוא חלל שיכול להיות מאוד שימושי. הוא יכול להיות המחסן של הבית, הוא יכול להיות חדר העבודה או המשרד, הוא יכול להיות חדר מגורים והוא יכול לשמש לצרכים שונים. אבל מרתף צריך לתחזק. צריך לוודא שהוא יהיה נקי וצריך לוודא שהוא יהיה שמיש. אחד הדברים שאנשים לא תמיד נותנים עליו את הדעת הוא אטימה טובה של המרתף, כדי שלא תהיה חדירה של מים אליו. איטום מרתף הוא עבודה למקצוענים ועוד לפני כן, בדיקת האיטום צריכה להיות איכותית. אם יש לכם מרתף בבית אל תזלזלו באיטום שלו אחרת תשלמו על כך ביוקר. חברת הרמטיקס ואנשי המקצוע שלה, ישמחו לתת לכם ייעוץ בנושא.
הקודם
הבא

עוד בנושא

איתור נזילה מהגג

איתור נזילה מהגג דורש ניסיון רב, אך עם כמה טיפים קלים נוכל לכוון אתכם לאתר בעצמכם את רוב הנזילות ולעשות תיקון מקומי. במידה והכשל הוא

המשך קריאה

איטום מרפסת מרוצפת

איטום מרפסת מרוצפת דורש חברת איטום בעל ניסיון רב, שכן העלות אינה קטנה ודורשת לרוב פירוק הריצוף, ובמידה ופירקתם את הריצוף על מנת לאטום ולרצף

המשך קריאה