You are currently viewing הרמטיקס מקדמת חדשנות בענף האיטום בישראל

הרמטיקס מקדמת חדשנות בענף האיטום בישראל

הרמטיקס מקדמת חדשנות בענף האיטום בישראל בשיתוף פעולה עם הקבלנים והחברות המובילים בשוק.

ענף הבנייה תורם משמעותית ליציבות הכלכלה הישראלית, הוא מהווה כ-5.5% מהתוצר המקומי הגולמי. ענף הבנייה, בדגש על ענף האיטום, מתחדש ומתפתח כל הזמן, כיום יש טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ושלל חומרים איכותיים וחדשניים באמצעותם ניתן לייעל ולקצר תהליכים, לצמצם בעלויות הבנייה וכוח האדם ולחסוך שלבי עבודה.

אנחנו בחברת הרמטיקס מתמחים בענף האיטום עם ותק וניסיון של 40 שנות איטום מקצועי. כחברה ותיקה ומובילה בתחום האיטום, אנחנו בהרמטיקס שמים את ישראל על מפת החדשנות גם בעבודות האיטום. אנו מקפידים על ביצוע בצורה המקצועית ביותר, ללא פשרות, לכן אנו בוחרים את חומרי האיטום המתקדמים והחדישים ומיישמים שיטות איטום חדשניות שאין למתחרים.

המיישמים בשטח את המקצוענות והשימוש בחומרים הטובים ביותר אלו הם ללא ספק – הקבלנים לאיטום והחברות אשר רמת העבודה הגבוהה והגימור שלהם מדברים בעד עצמם ולכן כשיש לכם צורך באנשי מקצוע מומחים לצורך עבודות איטום גדולות ובפרוייקטים מורכבים פנו לחברת    דן – ליר הנדסה בע"מ בעלת ניסיון רב בייעוץ ובתכנון וביצוע פרויקטים בתחום המגורים הכוללים שכונות מגורים, וערים בהקמה. חברת צבי טל ייעוץ תכנון ופתרונות איטום  עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה. ביטלמן איטום,החברה עוסקת בתכנון וייעוץ לאיטום פרויקטים שונים בארץ ובעולם. אייל רחמני- מהנדס ששמו הולך לפניו.

באיטום הולכים רק על בטוח

ישראל ידועה כאחת מהמדינות המובילות בכל העולם בתקנים של מוצרים, חומרים ושיטות איטום. כדאי לדעת כי בענף האיטום המקומי פועלים נכון לשנת 2022 למעלה מ-250 קבלני איטום הרשומים במאגר של רשם הקבלנים. בנוסף על זאת, יש מאות חאפרים בענף, הם מוציאים שם רע לקבלני האיטום המקצועיים, אך המדינה אינה מצליחה לאכוף את הוראות האיטום בגלל מחסור בתקציבים ובכוח אדם.

ראוי לציין כי בענף איטום המבנים עוסקים בעבודות איטום של חלקי הבניין ותשתיות. העבודה מתבצעת בסביבות שונות ולצורך ביצוע העבודה הקבלן חייב לשלוט בחוקי הבנייה, להכיר את כל התקנים המחייבים, וללמוד את ההנחיות של הגופים הרלוונטיים לענף מורכב זה.

בשנים האחרונות אנחנו בהרמטיקס הוספנו לפרויקטים שאנו מבצעים בכל הארץ מגוון חומרי איטום חדישים. אלו חומרי איטום מתקדמים בעלי תכונות ייחודיות ושונות. לכן, לאחר שבחנו את החומרים והבנו את היתרונות והחסרונות היחסיים שלהם, אנו מייעצים לכל הלקוחות שלנו ומיישמים בפרויקטים השונים את החומרים האיכותיים ביותר, באופן המבטיח עמידה בכל התקנים, סיום העבודה בתנאים שסוכמו מראש ושירות מקצועי ומשתלם כלכלית ללקוח.

מאתגרים את ענף האיטום

כפי שציינו, בענף האיטום יש מאות חאפרים שצריך להיזהר מהם. כך לדוגמה חברות רבות מתהדרות בתואר המכובד של "אוטם מורשה", אך הלקוח אינו יודע כי חברות אלה רשאיות על פי התקינה לבצע רק איטום גגות שטוחים באמצעות יריעות ביטומניות. בפועל, החאפרים מתחייבים לעבודות איטום מורכבות למרות שאין להם ידע, ניסיון וציוד מתאים, לכן נוצר שם רע לצערנו גם לקבלני איטום רשומים ומקצועיים כדוגמת חברתנו וגם כמו מתחרים מנוסים כגון: דן ליר איטום למגורים, דן-ליר הנדסה בע"מ, חברת איזוליט, ביטלמן איטום, דנליר, אייל רחמני-מהנדס אזרחי ואחרים.

כדי להוביל חדשנות בענף האיטום בישראל אנחנו מציעים מעטפת שירותי איטום רחבה ומקיפה. כל פרויקט שאנחנו לוקחים על עצמנו מתחיל בתכנון מקצועי על ידי יועץ איטום, וכל שלבי העבודה מפוקחים על ידי היועץ המנוסה. כך אנחנו יכולים לבצע במקצועיות ובהצלחה כל פרויקט איטום מורכב ככל שיהיה, ואנו מיישמים את החומרים האיכותיים ביותר ומבצעים את העבודה עם מכונות חדשניות ותחת פיקוח מלא באתר הבנייה. זו הסיבה מדוע איננו חוששים להעניק עד 10 שנות אחריות בכל פרויקט איטום שאנחנו מבצעים.

ראוי לציין כי חלק מהמתחרים שלנו לומדים מאיתנו את שיטות העבודה, אנו רואים בתחרות אתגר ושמחים להוביל את החדשנות בענף האיטום בישראל. נכון, יש קבלני ויועצי איטום מקצועיים ואמינים כמו בן לאומן איטום, מיכאל מרטון, צבי טל איטום, רפי מימון, דן ליר, איזוליט ועוד, אך אנחנו ממשיכים להביא חומרים חדשניים ופתרונות איטום מתקדמים טכנולוגית כדי לספק ללקוחות שירותי איטום ברמה הגבוהה ביותר, להגביר את הבטיחות ולצמצם עלויות.

בין החידושים שאנחנו מביאים לענף האיטום בישראל ניתן למנות את חומרי האיטום החדישים העומדים בתקני הבנייה הירוקה, דבקים חדשניים ואלסטיים במשקל נמוך המתאימים לעבודות פנים וחוץ המבטיחים חיסכון כספי משמעותי, חומרי איטום צמנטי המיועדים לתשתיות גבס ללא יישום פרמייר, חומרי איטום ושיקום בעלי תו ירוק לשיקום צמנטי בסביבה ימית ובסביבות קשוחות נוספות, יריעות ביטומניות מהדור החדש ועוד.

כמו כן, אנחנו מבצעים עבודות איטום בהתזה באמצעות מכונות חדשניות ומתקדמות טכנולוגית. לאחרונה רכשנו מכונות איטום חדישות לאיטום סדקים ולעצירת מים פורצים בלחץ גבוה, זהו פתרון חדשני בתחום האיטום בהזרקה. אנו גאים ביכולתנו להביא למודרניזציה של הענף בארץ ולשנות תפיסה לגבי השימוש בחומרי איטום ידידותיים יותר לאדם ולסביבה.

למידע נוסף ניתן לפנות אלינו

בטלפון: 0524421031

במייל: [email protected] ובאתר: www.hermetics.co.il.

הרמטיקס מקדמת שיתוף פעולה עם הקבלנים והחברות המובילים בשוק והניבחרים

איזוליט

דן - ליר הנדסה בע"מ

צבי טל איטום

ביטלמן איטום

ביטלמן איטום

אייל רחמני