מדיניות

/ מדיניות הרמטיקס

אתיקה ובטיחות בעבודה: משמעותן וחשיבותן

בכל תחום שבו מועסקים אנשים, האתיקה והבטיחות בעבודה הם ערכים קריטיים שצריך להתעקש להקפיד עליהם. ללא ערכים אלו, קיים סיכון מתמשך לפגיעה בעובדים ולפגיעות בתהליכי העבודה.

לא סתם אנחנו בחברת הרמטיקס, שמים את ערך הבטיחות והאתיקה בעבודה בראש סדר העדיפות של המדיניות שלנו. עבודה איכותית תוך מתן עדיפות לבטיחות, כך אנו פועלים. 

כבר 40 שנה שאנחנו שומרים על העובדים שלנו ודואגים שיחזרו לחיק משפחתם בשלום, שמירה על שותפינו ויצירת סביבת עבודה בטוחה, תוך שמירה על הסטנדרטים שלנו היא נר לרגלנו ותקבע את הצלחת הפרויקט. על ידי הקפדה על פרוטוקולי בטיחות ותקני תעשייה מחמירים, חברת הרמטיקס מבטיחה שכל פרויקט מבוצע בזהירות מירבית.

משימוש בציוד חדיש ועד יישום תוכניות הכשרה מקיפות לבטיחות, החברה לא משאירה אבן על כנה בכל הנוגע לבטיחות. עם צוות של אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים, חברתנו מתגאה במתן שירותי איטום גגות יעילים ואמינים, כל זאת תוך שמירה על מחויבות בלתי מעורערת לבטיחות.

בין אם מדובר בפרויקט מגורים או מסחרי, לקוחות יכולים לסמוך על המומחיות והמסירות של חברתנו לספק תוצאות יוצאות דופן בצורה בטוחה ומאובטחת.

עבודה איכותית תוך מתן עדיפות לבטיחות, כך אנו פועלים.

אתיקה בעבודה

  • התעסקות עם חומרים מסוכנים: חשיבות רבה מונחת על הדרישה להתעסק בחומרים סיכוניים באופן אפיקטיבי ובהתאם למגבלות והוראות הבטיחות התקניות.
  • אכיפת תקנים: ניהול מערכת רמת רלוונטי היחודית לחברה ואמולציה של תקנים על מנת להבטיח ביצוע סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר.

בטיחות בעבודה

  • ניהול סיכונים: הקפדה על הזיהוי והניתוח המדויק של הסיכונים הקיימים בתהליכי העבודה והגיוס של כלי עבודה בטוחים, אוכפים ומתקדמים לצורכי האיטום.
  • הדרכות וסדנאות: הקמת תוכניות עבודה מבוססות הדרכות, שתמצית רעיונות עיקריים לגבי הבטיחות והתהליך האתי בעבודה.
  • ציוד אישי וציוד עבודה: השקעה ברכש ציוד אישי, ציוד עבודה ושמירה על עמידה בתקני בטיחות העוסקים בעבודה הקשורה לאיטום.

הערכים שלנו

מקצועיות

בהרמטיקס יודעים, באיטום יש 0 או 100, בחברתנו יודעים שאם מים חדרו למבנה שלכם – נכשלנו.

יצירת ערך ללקוחות ולצרכנים

בהרמטיקס מאמינים שמקצועיות, התפתחות תמידית עם טכנולוגיות האיטום המתחדשות כל הזמן, ופיקוח הדוק על כל עבודה ועבודה, מהווים בסיס ליתרון התחרותי שלנו.

שיפור מתמיד וחתירה למצוינות

אנו שואפים למקסימום מקצועיות וביקורת תמידית אחר כל עבודה ועבודה, כל פרוייקט שאנו מבצעים נעשה תחת מחויבות ואחריות אישית מירבית תחת כותרת אחת, אנחנו חברת האיטום המקצועית ביותר וככה נחדיר זאת לכל אחד מעובדינו.

צועדים יחד

עובדי החברה ולקוחותינו, מנהלי הפרוייקטים ויועצי האיטום, משתפים פעולה, מתכננים וחושבים יחד, עד להשגת תוצאה מושלמת לפרוייקט.

אכפתיות וכבוד לאנשים

בכל פעולה שאנו עושים, אנו קשובים ורגישים לעובדים שלנו מהזוטרים ביותר לבכירים ביותר, הלקוחות שלנו תמיד ימצאו אצלנו אוזן קשבת אנחנו רואים בהם השותפים שלנו לדרך.