You are currently viewing עבודות איטום

עבודות איטום

איתור נזילה מהגג

איתור נזילה מהגג דורש ניסיון רב, אך עם כמה טיפים קלים נוכל לכוון אתכם לאתר בעצמכם את רוב הנזילות ולעשות תיקון מקומי. במידה והכשל הוא

המשך קריאה

איטום מרפסת מרוצפת

איטום מרפסת מרוצפת דורש חברת איטום בעל ניסיון רב, שכן העלות אינה קטנה ודורשת לרוב פירוק הריצוף, ובמידה ופירקתם את הריצוף על מנת לאטום ולרצף

המשך קריאה

איטום גגות בתל אביב

קבלני איטום גגות בלך אביב – הרמטיקס איטומים מחפשים אחר מומחים בתחום איטום גגות בתל אביב? אין ספק, בעלי מקצוע בתחום עיסוק זה יסייעו לכם

המשך קריאה

איטום גגות בחולון

קבלני איטום גגות בחולון – הרמטיקס איטומים אחת ההוצאות המשמעותיות בכל בית היא ההוצאה על חשמל. בעולם המודרני אנחנו כל הזמן עושים שימוש במכשירים חשמליים,

המשך קריאה

איטום מנהרת אשר וינר

איטום מנהרת אשר וינר, בתמונות הנ"ל ניתן לראות איטום ביריעה ביטומנית נדבקת לבטון, פרוייקט זה בתחילתו. תמונות נוספות יעלו בהמשך. תמונות מהפרויקט עוד בנושא

המשך קריאה

הרמטיקס מקדמת חדשנות בענף האיטום בישראל

הרמטיקס מקדמת חדשנות בענף האיטום בישראל בשיתוף פעולה עם הקבלנים והחברות המובילים בשוק. ענף הבנייה תורם משמעותית ליציבות הכלכלה הישראלית, הוא מהווה כ-5.5% מהתוצר המקומי הגולמי. ענף הבנייה, בדגש על ענף האיטום, מתחדש ומתפתח כל הזמן, כיום יש טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ושלל חומרים איכותיים וחדשניים באמצעותם ניתן לייעל ולקצר תהליכים, לצמצם בעלויות הבנייה וכוח האדם ולחסוך שלבי עבודה. אנחנו בחברת הרמטיקס מתמחים בענף האיטום עם ותק וניסיון של 40 שנות איטום מקצועי. כחברה ותיקה ומובילה בתחום האיטום, אנחנו בהרמטיקס שמים את ישראל על מפת החדשנות גם בעבודות האיטום. אנו מקפידים על ביצוע בצורה המקצועית ביותר, ללא פשרות, לכן אנו בוחרים

המשך קריאה

עבודות איטום גגות

איפה צריך איטום? איפה שמים עלולים לחדור ולגרום לנזקים. זה יכול להיות בגג, מאגר מים או כל מקום אחר בו יש כמות גדולה של מים או מקום שיש בו סדקים וחריצים שבהם המים יכולים לחלחל ולגרום לנזקים. חשוב מאוד למנוע נזילות ולשם כך תוכלו להיעזר בחברת הרמטיקס, החברה המובילה בארץ בתחום האיטום.

מה שכולנו מכירים הוא איטום גגות. בין אם אנחנו גרים בבניין משותף או גרים בבית פרטי, אם הגג לא יהיה אטום כמו שצריך, מהר מאוד המים יחדרו אל התקרה והקירות ויגרמו לנזק משמעותי. איזה נזק? ריקבון של הקירות שיוביל לעובש שיוביל לחרקים. הזנחה שלנזילה כזו יכולה לגרום לפגיעה בבריאות (עובש) ולמגורים בתנאים לא תנאים (חרקים) אבל יש עוד עבודות איטום שצריך להכיר ומומלץ לקבל יעוץ מקצועי ע"י יועץ איטום.

עבודות איטום בגובה שונות

אילו עבודות איטום יש? אז קודם כל כפי שציינו, יש איטום של גגות שנועד למנוע נזילה לתוך הבית, כדאי לעשות אותו כמה שיותר מוקדם. מעבר לכך, יש איטום של מאגרי מים שיכולים לחלחל לדפנות עם הזמן, ויש איטום של מרפסות בתים גם כן בגלל הגשם שיכול להצטבר ולגרום נזקים. יש איטום של קירות חיצוניים ויש איטום בתים צמודי קרקע, ובכלל, כל מקום בו יכולים לעבור מים כמו קירות חיצוניים, צריך איטום. 

אין ספק שצריך איש מקצוע רציני שיעשה עבודה רצינית או חברה עם וותק וניסיון שתבטיח עבודה איכותית. אם יש לכם המלצה על איש מקצוע או חברה כזו, זה יהיה מצוין.

אחריות לשנים ארוכות

עבודות איטום הם לא משהו שאמור להתבצע בתדירות נמוכה. עבודות כאלו אמורות להתבצע אחת להרבה שנים ומי שעושה עבודות איטום אמור לתת אחריות על העבודה לשנים ארוכות ובדרך כלל ל-10 שנים. אם אתם מחפשים חברה שתעשה לכם עבודה כזו, אל תוותרו על אחריות על העבודה. אם אתם לא מקבלים כזו, אל תסגרו איתה. יכול להיות שיש לה סיבות טובות למה היא לא מספקת.

אל תוותרו על הטובים ביותר, אלו שיש לכם המלצות עליהם. עבודה של קבלן איטום רציני ומקצועי תיתן לכם שקט נפשי לשנים רבות. אין סיבה שלא תהיה רגועים תקופה ארוכה. חברה מומלצת לעבודות איטום היא הרמטיקס. עם פורטפוליו פרויקטים רחב ומאות לקוחות ממליצים. 

עבודות איטום ובידוד גגות

ישנם מספר סוגים עיקריים של עבודות איטום: החל מאיטום ביריעות ביטומניות, זיפות גגות, איטום נגד גזים, איטום בהזרקות, איטום בפוליאוריאה, ועוד – עבודות אלו תבצע במומחיות רבה חברת הרמטיקס. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 1986, צברה לאורך השנים ניסיון ומוניטין גבוה. בהתאם, החברה הפכה לאחת מהמובילות בארץ בתחום האיטום. למידע נוסף ומענה מקצועי בתחום זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

סוגים שונים של עבודות איטום

ישראל ידועה כמדינה חמימה למדי. עם זאת, חודשי החורף הקצרים במדינה בהחלט יכולים ליצור נזק למבנים. כדי שניתן יהיה להיערך בהתאם לתקופה מורכבת זו, רצוי לפנות אל חברה מומחית, ולבקש ממנה מענה מקצועי בתחום עבודות איטום.

כאשר אנו מדברים על עבודות בתחום האיטום, הכוונה היא למגוון פעולות שיסייעו לשמור על המבנה יבש, מכל היקפיו, מאיטום גג ועד איטום מרטף. מעבר לכך, בין אם על ידי יריעות ביטומניות, התזות חומרים ביטומניים / פוליאוריטניים ועוד – ישנן, כיום, דרכים רבות ומשמעותיות באמצעותן ניתן יהיה לחזור לשגרה ולתחזק את הבית שלנו.

כך או כך, כדי שהעבודה תתבצע כהלכה, עליכם לוודא כי אתם אכן משתפים פעולה עם בעלי מקצוע מנוסים. מעבר לכך, על המומחים לעבור את ההכשרה וההסמכה הרלוונטית, להציג תעודות, להשתמש בציוד ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר – לצד היבטים משמעותיים אחרים.

עבודות איטום מהירות, מרשימות ואדיבות

עבודת איטום מקצועית נחוצה במקרים בהם חודרים מים לתוך קירות הנכס. כמו כן, עבודות אלו יסייעו לנו גם לצורך מטרות רבות אחרות. מעוניינים גם אתם בעבודות אלו? צרו קשר עוד היום עם חברת הרמטיקס. צוות עובדי החברה מספק מענה מרשים ומקצועי, מענה מהיר ויחס אדיב. מענה זה מתבסס על למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום האיטום. מעבר לכך, מנהל החברה מחזיק בקבלן רשום לאיטום מבנים, בתעודת אוטם מורשה ואף משמש כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות. אין זו הפתעה מדוע חברת הרמטיקס הינה המובילה בתחומה בארץ.